Volám sa

Slavomír Bušovský

a venujem sa realitám a nehnuteľnostiam na Spiši priamo pod Tatrami a v okolí...

Realitný maklér Slavomír Bušovský, RSc.

Je to miesto, kde som vyrastal, ktoré poznám, mám tu rodinu, známych, kamarátov, priateľov. Je to lokalita, v ktorej športujem, hrávam hokej, lyžujem, chodím na bežky, turistiku, kolieskové korčule, chytám ryby, venujem sa vzdelávaniu a čítaniu kníh - jednoducho tu sa cítim obohatený, tu je to miesto kam patrím. Tento pocit túžim sprostredkovať aj vám.

Naplnenie tohto poslania mi umožnila práca realitného makléra. Avšak to nie je len to. Základom môjho rozhodnutia zmeniť prácu bolo, že mi to umožňuje ľuďom pomôcť vyriešiť ich potreby, túžby v bývaní. Či už si chcú vytvoriť svoj domov, či prenajímajú alebo predávajú.

A preto po vyše 10 rokoch strávených v zahraničí som sa v roku 2015 rozhodol vrátiť na Slovensko. Čo som sa vďaka tvrdej, ťažkej, manuálnej práci v zahraničí naučil? Stáť za hodnotami o ktorých sa nevyjednáva - čestnosť, férovosť, spoľahlivosť.

Som tejto skúsenosti veľmi vďačný. Šport ma tiež veľmi veľa naučil. Všetky tieto poznania môžem využívať, zúžitkovať práve prácou v oblasti realít.

Rád pôjdem s vami cestou vyvracania rôznych mýtov, či zbúrania predsudkov, v tom horšom prípade opraviť vaše zlé skúsenosti, pretože častokrát sa stretávam s názorom, že v realitách sa nedá na nikoho spoľahnúť. Taktiež sa stretávam s námietkou, že realitných maklérov sú na trhu stovky a kvalita žiadna. Práve pre toto na sebe neustále pracujem. Dopomôže nám však jedine vzájomná dôvera. Skúsme spolu poopraviť pohľad na prácu realitných maklérov. Nič nie je totiž čierno biele, nič nie je nenapraviteľné a nenahraditeľné. Hodnoty, o ktorých sa v týchto dňoch neustále hovorí sú v nás živé. Ja považujem za jadro fungovania pri spolupráci načúvaniu vám - mojim klientom.

Teším sa na spoluprácu s Vami, ktorých tieto riadky oslovili :-) SLAVO

Nechajte si ZADARMO OHODNOTIŤ Vašu nehnuteľnosť